VICTÒRIA DE L’EQUIP DE 1o NACIONAL MASCULÍ I DERROTA De la femenina
CV OLOT – CARNIQUES SUNYER CVM : 0-3 (18-25, 20-25, 17-25).

El nostre equip es va refer de la derrota de la setmana passada dins Manacor, amb una
clara victòria per 0-3 dins Olot. Amb aquesta victòria, el nostre equip ocupa el quart lloc a la Lliga
empatat a punts amb el tercer i a 2 punts del primer classificat.
Aquest dissabte a les 16.00 hores es va jugar dins Manacor amb el Manresa, un equip en teoría més fluix que el nostre.
CV PREMIA DE DALT – ABBACINO CVM : 3-0 (26-24, 26-24, 25-18).

Encara perdre per 3-0, les nostres jugadores varen tenir l’oportunitat de tornar amb
qualque punt de Premia de Daltja que els 2 primers Sets varen ser molt igualats i varen caure del costat de l’equip local com haguessin pogut caure del nostre costat.
Aquest dissabte, a les 12,00 hores varen jugar dins Manacor amb el CV Aljaferia Zaragoza, un equip
amb un potencial molt igualat al nostre.
7 VICTÒRIES I 5 DERROTES DELS EQUIPS DE LA CANTERA
Resultats dels equips de la Cantera :
2a Balear Femenina: CV Son Servera – Bar Es Pop CVM : 0-3 (20-25, 12-25, 10-25).
Junior Femení: CV Pollensa – ETB CVM : 0-3 (10-25, 11-25, 16-25 ).
Cadet Masculi: Samt Josep A – Llevant Mobiliari CVM : 3-0 (25-13, 25-7, 25-19).
Cadet Masculí: PerfumeriesXarig CVM – Sant Josep B : 3-0 (25-6- 25-19, 25-13).
Cadet Femeni: Cafes Samba CVM – CV Sant Josep A: 3-1 (25-13, 24-26, 25-15, 25-16).
Cadet Femeni: CV Algaida – Hermanos Cañada CVM : 0-3 (25-6, 25-17, 25-17).
Cadet Femeni: CV Porto Cristo – Petroest CVM : 2-3 (22-25, 14-25, 25-19, 25-13, 11-15).
Cadet Femeni: Cerramientos Orell CVM – CV San Caetano : 2-3 (27-25, 25-16, 18-25, 19-25, 11-
25).
Infantil Masculí: Caixa Colonya CVM – CV Sant Josep : 3-0 (25-14, 25-18, 25-11).
Infantil Femení: CV Soller – Iona CVM : 3-1 (25-21, 25-21, 21-25, 25-11).
Infantil Femeni: CV Portol – Pinturart CVM : 3-0 (25-16, 25-10, 25-16).
Infantil Femeni: CV Sant Josep B – Can Garanya CVM : 0-3 (11-25, 6-25, 12-25 ).
Aquest cap de setmana els horarl dels partits que hi ha dins Manacor, son els següents :
Infantil Femeni: Can Garanya CVM – CV Sagrat Cor B, dissabte a les 9.00 h.
Infantil Femeni: Iona CVM – CV Esporles, dissabte a les 9.00 h. (Anexo).
Cadet Femení: Petroest CVM – CV Mayurqa, dissabte a les 11.00 h. (Anexo).
Cadet Femeni: Hermanos Cañada CVM – CV Agora, dissabte a les 13.00 h. (Anexo).
1a Nacional Femenina : Abbacino CVM – CV Aljaferia Zaragoza, dissabte a les 12.00 h.
1a Nacional Masculina : Carniques Sunyer CVM – CV Manresa, dissabte a les 16.00 h.
2a Balear Femenina : Bar Es Pop CVM – CV Sant Joan, diumenge a les 11.00 h. (Anexo).
Junior Femeni : ETB CVM – CV Cide, diumenge a les 18.00 h.

Deja una respuesta