Nova Victòria de l’Equip de 1º Nacional Maculina

CV Eivissa Càrniques Sunyer CVM: 3-0(25-17,25-15,25-11).

Nova victòria del nostre equip i que l’hi permet encapçalar una setmana mes la classificació.
Després d’un igualat primer Set que va caure del nostre costat per 25-27, els nostres jugadors
varen demostrar la seva superioritat, guanyant els altres 2 Sets amb relativa facilitat.
Aquesta pròxima jornada, diumenge a les 16,00 hores, juguen a Manacor amb el CV Lleida, tercer
classificat a la Lliga.
7 VICTÒRIES I 5 DERROTES DELS EQUIPS DE LA CANTERA
Resultats dels equips de la Cantera :
2a Balear Femenina : CV Rafal Vell – Es Pop CVM : 3-1 (22-25, 25-19, 25-20, 25-15).
Junior Masculí : Bicicletes Caldentey CVM – CV Son Ferrer : 3-0 (25-22, 25-13, 25-22).
Junior Femení : CV Alaró – ETB CVM : 0-3 (14-25, 15-25, 19-25).
Cadet Masculi : CV Portol – Llevant Mobiliari CVM : 3-0 (25-7, 25-8, 25-9).
Cadet Femeni : Cafes Samba CVM – CV Cide : 3-0 (25-21, 25-15, 25-18).
Cadet Femeni : CV Montesión – Hermanos Cañada CVM : 0-3 (14-25, 20-25, 16-25).
Cadet Femeni : Cerramientos Orell CVM – CV Capdepera : 0-3 (3-25, 16-25, 12-25).
Cadet Femeni : CV Montesión – Petroest CV Manacor : 2-3 (23-25, 16-25, 26-24, 25-19, 14-16).
Infantil Masculí : CV Algaida – Caixa Pollensa CVM : 0-3 (8-25, 13-25, 16-25).
Infantil Femení : Iona CVM – CV Son Ferrer : 1-3 25-21, 24-26, 22-25, 19-25).
Infantil Femeni : CV Madre Alberta – Pinturart CVM : 0-3 (14-25, 16-25, 16-25).
Infantil Femeni : CV Madre Alberta A – Can Garanya CVM : 3-0 (25-21, 25-6, 25-18).
Aquest cap de setmana els horarl dels 11 partits que hi ha dins Manacor, son els següents :
Infantil Femeni : Pinturart CVM – CV Cide, dissabte a les 9,00 h.
Infantil Femeni : Iona CVM – CV Mayurqa, dissabte a les 11,00 h.
Cadet Femeni : Hermanos Cañada CVM – CV Mayurqa, dissabte a les 13,00 h.
Infantil Femeni : Can Garanya CVM – CV Bunyola, dissabte a les 9,00 h. (SE JUGA AL
ANEXE
).
Cadet Femeni : Petroest CVM – CV Sant Josep B, dissabte a les 11,00 h. (ANEXE)
1a Divisió Nacional Femenina : Abbacino CVM – CV Illa Grau, dissabte a les 16,00 h.
1a Divisió Nacional Femenina : Abbacino CVM – CV Soller, diumenge a les 12,00 h.
1a Divisió Nacional Masculina : Carniques Sunyer – CV Lleida, diumenge a les 16,00 h.
2a Divisió Balear Femenina : Bar Es Pop CVM – Cv Montesión, diumenge a les 18,00 h.
Cadet Femení : Llevant Mobiliari CVM – CV Porto Cristo, dilluns a les 10,00 h.
Junior Femeni : ETB CVM – CV Valldemosa, dilluns a les 12,00 h.

Deja una respuesta